Korisničko ime:
Lozinka:

Registracija
Zaboravljeno:

Kontakt

Kancelarije:

Novi Sad: Bulevar oslobođenja 22 (satelitski snimak, mapa)

                Radno vreme: sredom i subotom 19-21h

                Telefon: 021/456-000

Beograd: Dom omladine Beograda, Makedonska 22/III/7 (satelitski snimak, mapa)

                Radno vreme: subota od 19-21h

                Telefon: 011/3240-710

 

Predsedništvo

predsednistvo@mensa.rs
Predsednik Aleksandra Borović
Potpredsednik, zadužen za strategiju razvoja Predrag Đukić
Sekretar predsedništva, zadužen za razvoj lokalnih Mensi Ana Turi
Član zadužen za članstvo Nataša Aćimović Knežević
Član zadužen za testiranja Nataša Kovačević
Član zadužen za finansije Veljko Karadžić
Član zadužen za PR i e-komunikacije Tadija Miletić
 
Info služba info@mensa.rs
   
Transfer clanova member.transfer@mensa.rs
   

Sekretar kancelarije

sekretar@mensa.rs
  Milica Katić
  Damjan Kerezović

Psiholog

Jasna Bulajić-Stepanović

Koordinator komisije za testiranja

Goran Tomin

Izvršni odbor

io@mensa.rs
Testiranje testiranje@mensa.rs
Ažuriranje podataka o članovima podaci@mensa.rs
Ombudsman ombudsman@mensa.rs
Nacionalni SIG koordinator sig@mensa.rs
SIGHT koordinator sight@mensa.rs
Rad sa darovitom omladinom Ranko Rajović
Odsek za projekte Mara Čabrić
   

Lokalne Mense

Aranđelovac Dejan Milanov
Beograd Milica Mladenović
Kikinda Ervin Šalgo
Kragujevac Nikola Janković
Kraljevo Tamara Jevtović
Kruševac Sanja Stojanović Đorđević
Niš Vesna Miloradović
Novi Sad Milica Bošnjak Kiralj
Pančevo Goran Tomin
Pomoravlje Marija Stojanović
Subotica Lazarela Marjanov
Zrenjanin  

Časopis MozaIQ

Bilten Mense Srbije

mozaiq@mensa.rs

bilten@mensa.rs

Glavni i odgovorni urednik Tadija Miletić

Web tim

web@mensa.rs

Izborna komisija

ik@mensa.rs
Predsednik izborne komisije Jan Vida
Član izborne komisije Branka Marković
Član izborne komisije Miroslav Marković
Član izborne komisije Milan Petrović
Član izborne komisije

Dušan Ivanović

 


*zamenite (a) sa @ u mail adresama 

 

 

Copyright © 1998-2018. Mensa Srbije
info@mensa.rs      design by Suzana Tomić